Aktuality
Divadelní představení Interview o půl třetí

3. 3. 2020
Srdečně Vás zveme na divadelní představení Smysl Production Interview o půl třetí, které boří mýty o znásilnění a nechá Vás v napětí až do posledních vteřin!

"Znásilnění je znásilnění, ať už ho má na triku úchyl v parku, nebo ten, koho milujete."

"Možná by se to nikdy nestalo, kdybych neztratila svou profesionalitu a nechala láhev vína tam, kde být měla. Mým úkolem bylo poslouchat příběhy lidí, kteří byli natolik odvážní, že souhlasili s tím, že se mi svěří. Jedna noc. Šest lidských příběhů. Šest rozhovorů naplánovaných až do půl třetí. Do půl třetí ráno. V půl třetí jsem měla končit. Měl mě vyzvednout můj přítel. Bohužel se Kyle zpozdil a mě tak čekalo ještě jedno neplánované interview. Interview o půl třetí."

Tak zní anotace na zadní stranu knihy rozhovorů reportérky Tary Carlyle, která se rozhodla vyzpovídat nejednu oběť znásilnění. Co se stalo o půl třetí? Kdo byl poslední zpovídaný? A čím vším si oběti musely projít? To a mnohem více se dozvíte v autorské hře Lenky Svobodové Interview o půl třetí.

Krátká synopse:
Americká reportérka Tara Carlyle se rozhodla vyzpovídat 5 obětí znásilnění... a jednoho násilníka. Z rozhovorů vznikla kniha, ze které se prakticky přes noc stal bestseller, a to hlavně díky poslednímu, sedmému, neplánovanému interview, ke kterému došlo právě o půl třetí! Co se tehdy stalo? Kdo byl poslední zpovídaný? A čím si kniha čtenáře získala? To a mnohem více se dozvíte v autorské hře Lenky Svobodové - Interview o půl třetí.

VYPSANÉ TERMÍNY
12.3.2020 od 20:00 v Carpe Diem Flora - obnovená premiéra - VYPRODÁNO!
14.4.2020 od 20:00 v Carpe Diem Flora - Vstupenky v prodeji ZDE.

O PŘEDSTAVENÍ
Délka:                          2 hodiny (včetně 20ti minutové pauzy)
Místo:                          Carpe Diem Flóra (Jičínská 2285/4, Praha 3)
Kapacita:                     40 míst (vstupenky jsou neadresné)
Cena vstupenky:        150,- Kč v předprodeji (na místě 170,- Kč)
Představení je vhodné pro děti od 15ti let.

 Interview o půl třetí